پنجمین نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش از تاریخ 9 لغایت 11 بهمن ماه 1402 در جزیره کیش برگزار گردید.

در این دوره رویداد مشارکت کنندگان شاهد اتفاقات بی سابقه در حوزه نمایشگاهی کشور بودند. به نحویکه یکی از مشارکت کنندگان دوره های قبلی به دلایلی نامشخص!! نسبت به برگزاری رویدادی مشابه در کمترین فاصله زمانی اقدام نمود و با فشار و تهدید به شرکت ها مبنی بر عدم حضور در این رویداد تمامی تلاش خود را در جهت تضعیف رویداد انجام داد و با ورود به عرصه برگزاری نمایشگاه و رقابت با بخش خصوصی در زمینه برگزاری رویداد، موجب حیرت فراوان کلیه فعالان این حوزه گردید.

این اقدام توسط مجموعه ای که وظیفه ذاتی توسعه بخشی مهمی از صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشور را به عهده دارد موجب بروز مشکلات فراوان برای تولید کنندگان و فعالان و مشارکت کنندگان در نمایشگاه گردید.

علیرغم همه فشارها و اقدامات نامتعارف مجموعه مذکور، پنجمین دوره نمایشگاه و همایش تخصصی حمایت از ساخت داخل در صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و پالایش با حمایت بخشی از دست اندرکاران واقعی و دلسوزان این صنعت و با مشارکت بیش از 260 شرکت برگزار گردید.

برگزاری بیش از 20 نشست تخصصی و همایش جانبی، بیش از 500 نشست رودررو بین تولید کنندگان محصولات نفت، گاز و پتروشیمی و مدیران مجتمع ها و کارفرمایان و عقد دهها تفاهمنامه و قرار داد از مهم ترین دستاوردهای پنجمین دوره این رویداد بود.

فهرست