مدیرعامل شرکت صدرا ماهان پارسیان: کیفیت محصولاتمان بالاتر از نمونه‌های اروپائی است

مدیرعامل شرکت صدراماهان پارسیان در خصوص حوزه فعالیت شرکت متبوع خود گفت: در ۱۲ سال گذشته دستگاه های خاص مربوط به صنایع نفت و گاز را که آمریکا پس از تحریم ها تحویل ایران‌نمی داد را با تکیه بر توان داخلی ساختیم.
رضا ذوالقدری افزود: با اعتماد بر نیروی داخلی، هرسال ۵ محصول جدید ساخته شد که بقدری دستگاه های ما برتر عمل کرده که در حال حاضر با مشخصات فنی دستگاه های شرکت ما، محصولات مشابه ساخته می شوند.
وی با بیان اینکه، لغو تحریم ها برای سازندگان توانمتد ایرانی، تهدید نیست، تصریح کرد: در صورت لغو تحریمها، تاثیری بر حجم فعالیت های ما ندارد چرا که ما دستگاه های می سازیم که از شرکت های صاحب برند مثل شرکت های آمریکایی و آلمانی به مراتب برتر عمل می کند و کارفرما از محصولات ما استقبال می کند.
ذوالقدری با تاکید بر اینکه، اگر ارزیابی ها درست انجام شود از شرکت های توانمند، تجهیزات خریداری نی شود، بیان کرد: اگر کالای ایرانی از نطر کیفی در سطح بالایی باشد هیچوقت کارفرما سراغ محصولات اروپایی و آمریکایی نخواهند رفت ولی متاسفانه در کشور ما بر اساس پائین ترین نرخ برنده مناقصه را اعلام می کنند.
وی در توضیح جمله فوق ادامه داد: باید ارزیابی ها در انتخاب تجهیزات رعایت شود، در حالیکه پائین ترین نرخ با مناسب ترین نرخ و بهترین کالا بشدت فرق  می کند شرکت های توانمند مناسب ترین قیمت را می دهند و شرکت های ناتوان کمترین قیمت را، از این روباید ارزیابی ها تغییر کند اگر این اصل رعایت شود براحتی می توانیم با شرکت های خارجی رقابت کنیم.
وی در پایان با بیان اینکه در حاشیه نمایشگاه، چند تفاهم‌نامه با پتروشیمی ها امضا شد، افزود: نمایشگاه تخصصی پتروشیمی به طور قطع ثمرات و نتایج خوبی برای این صنعت مهم در پی خواهد داشت.


فهرست